Czapka odblaskowa zimowa VIZWELL VW21502O - bezpieczeństwo na drodze

Czapka odblaskowa zimowa VIZWELL VW21502O zapewnia doskonałą widoczność pracownika a tym samym bezpieczeństwo, zwłaszcza podczas aktywności na zewnątrz. Łączy ona w sobie funkcjonalność, wygodę i intensywną widzialność. Jest dostępna w dwóch intensywnych kolorach: żółtym i pomarańczowym. Wykonana z wysokiej jakości akrylu, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika, chroniąc jednocześnie przed chłodem i wiatrem. Jej modny krój sprawia, jest jest ona stylowym i wygodnym dodatkiem do garderoby pracownika. 

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo na drodze i spraw sobie czapkę odblaskową zimową marki VIZWELL

Czapka odblaskowa zimowa VIZWELL VW21502O została stworzona z myślą o intensywnej widoczności w warunkach słabego oświetlenia. Wykonana z 100% akrylu wysokiej jakości, zapewnia nie tylko trwałość, ale również komfort noszenia. Jej uniwersalny rozmiar sprawia, że z łatwością dopasowuje się ona  do każdego użytkownika. Odblaskowe pasmo nici o szerokości 1,2 cm doskonale poprawia widoczność w nocy, sprawiając, że użytkownik jest łatwo zauważalny nawet przy minimalnym oświetleniu. 

 

Czapka odblaskowa zimowa VIZWELL VW21502O - cechy produktu:

 

Materiał

100% akryl wysokiej jakości - Gwarantuje trwałość i komfort noszenia przez długi czas.

Odblaskowe pasmo nici o szerokości 1,2 cm

Poprawia widoczność użytkownika w warunkach słabej widoczności, co jest istotne zwłaszcza w nocy.

Dostępne kolory

Żółty i pomarańczowy - różnorodność wyboru, dostosowując się do indywidualnych preferencji.

Rozmiar

Uniwersalny - Doskonale dopasowuje się do różnych rozmiarów głowy, zapewniając wygodę noszenia dla każdego.

 

6 zalet czapki odblaskowej zimowej VIZWELL VW21502O:

 

  1. Zwiększenie bezpieczeństwa - intensywna widoczność czapki w warunkach słabej widoczności zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo użytkownika, szczególnie w miejscach pracy związanych z ryzykiem kontaktu z pojazdami czy maszynami.
  2. Uniwersalny rozmiar - dzięki uniwersalnemu rozmiarowi czapka doskonale dopasowuje się do różnych osób, eliminując konieczność wyboru konkretnego rozmiar.
  3. Komfort noszenia - wykonana z wysokiej jakości akrylu, czapka nie tylko chroni, ale również jest wyjątkowo wygodna w noszeniu przez całą zmianę pracy. Nie uciska, zapewnia ciepło a jednocześnie jest przewiewna. 
  4. Ochrona przed chłodem - zimowa czapka odblaskowa VIZWELL VW21502O chroni przed chłodem i jest    niezastąpionym elementem garderoby dla wszystkich, którzy pracują na zewnątrz przez cały rok. Szczególnie pracownicy drogowi oraz budowlani z pewnością docenią jej liczne zalety. 
  5. Stylowy dodatek - ubrania robocze też mogą być stylowe! A nasza zimowa czapka odblaskowa jest tego najlepszym dowodem! Nie tylko sprawia, że nosząca ją osoba jest doskonale widoczna nawet w trudnych warunkach, ale również stanowi stylowy dodatek do ubioru roboczego.
  6. Różnorodność zastosowań - Uprawiasz jogging, jazdę na rowerze lub inne aktywności na zewnątrz? Zdarza Ci się biegać lub jeździć rowerem po zmroku, w deszczu lub we mgle, również jesienią i zimą? Zatem nasza zimowa czapka odblaskowa jest niezbędnym elementem wyposażenia Twojej garderoby! Podczas uprawiania sportu na zewnątrz zadba ona o Twoje bezpieczeństwo na drodze, jednocześnie chroniąc Twoją głowę przed zimnem czy deszczem. Nosząc ją, będziesz widoczny już z daleka dla kierowców pojazdów oraz innych ludzi poruszających się po drogach i chodnikach. Dzięki temu zadbasz o swoje zdrowie, jednocześnie pozostając dobrze widocznym i bezpiecznym na drodze! 

 

Zimowa czapka odblaskowa VIZWELL VW21502O to nie tylko element ochronny, ale również praktyczny dodatek, który może znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo i komfort pracy. Wybierając tę czapkę, otrzymujesz modny detal, który jednocześnie dba o Twoje bezpieczeństwo w miejscu pracy i podczas wszelkich aktywności na zewnątrz.

Polecane artykuły

Poznaj 7 najważniejszych zalet odzieży odblaskowej Vizwell

Poznaj 7 najważniejszych zalet odzieży odblaskowej Vizwell

Zimowe kurtki ostrzegawcze VIZWELL - komfort i ochrona przed zimnem

Zimowe kurtki ostrzegawcze VIZWELL - komfort i ochrona przed zimnem

Odzież odblaskowa VIZWELL - bezpieczeństwo pracy w dzień i w nocy

Odzież odblaskowa VIZWELL - bezpieczeństwo pracy w dzień i w nocy